Discussion about this post

User's avatar
Mihai's avatar

La capitolul filme cu killeri,Leon mi se pare unul dintre cele mai bune.

Silviu's avatar

Văzut. Dap, altceva, ca o gură de aer proaspăt, de demult, când nu erau atâtea strâmbăciuni (wokisme) în jurul nostru

6 more comments...

No posts

Ready for more?